e-book "SYMBOLON - Konec jedné životní etapy"

Novinka

E-book - Pracovní příručka pro duchovní rozvoj.

Proč si pořídit právě tuto příručku? 

Život je plný různých změn a nečekaných zvratů. Když se zalekneme změn, pak to vede ke stagnaci, a často k odporu vůči možnostem, které se současně nabízejí. Ve všem negativním je vždycky zárodek pozitivní a přínosný. Jen se potřebujeme naučit správně uvažovat a myslet, aby nám ty podnětné možnosti neutekly bez plného využití.

Tato příručka obsahuje podprobný návod jak pracovat na sobě v období životních změn. Sestavila jsem ji na základě svých vlastních životních zkušeností, když jsem se učila poznávat jak fungují duchovní zákony v tomto hmotném světě.

Uvádím zde také zmínku o svém mimotělním zážitku, a hmatatelným setkáním se světelnými bytostmi andělů průvodců, kteří nám lidme pomáhají vždycky realizovat ty nejlepší nápady a ideje pro zlepšování života, a pomáhají nám také se učit a pochopit mnohé další souvislosti a tajemství, o kterých se zatím nikde ve školách neučí.

Ve třech kapitolách najdete podněty k tomu, abyste se mohli znovu postavit na vlastní nohy, a vytěžili ze svého krizového období co nejvíc inspirace.

Kapitoly:

1. Ukončení jedné životní etapy

2. Východisko vítěze

3. Cesta pokračuje

Zasíláme e-mailem ihned po připsání platby na účet.

www.zvukovelazne.cz  a   https://zazemi.hobi.cz  - provozujeme od roku 2008. Mé vstupování do nehmotného světa a pátrání po souvislostech a pomůckách pro zlepšení svého zdraví začalo již v útlém mládí, a úmrtí prvního syna v roce 1985 toto hledání ještě více umocnilo.   *Bí

250 Kč